Proponujemy państwu naszą ofertę nowoczesnych bungalowów. Ponieważ jesteśmy fachowcami, wiemy, że w przypadku domów parterowych dobrze przemyślany układ funkcjonalny jest niezwykle istotny, a właściwie to nawet najważniejszy i od niego powinno się zacząć. Gorąco zachęcamy wszystkich naszych klientów, aby sami i każde z osobna narysowało dom swoich marzeń i je porównali. Każdy z nas jest odrębną jednostką, jest inny i ma inne marzenia i oczekiwania. Dla Pana domu ważny będzie gabinet i reprezentacyjny salon a może domowa siłownia czy sala bilardowa, tymczasem dla Pani domu ważna będzie funkcjonalność- częściowo osłonięta kuchnia, jeśli już otwarta to koniecznie z dobrą wentylacją i sprawdzonej marki okapem kuchennym, aby nie rozsiewać po całym domu zapachów z kuchni i łatwość sprzątania. O tej konieczności Panom zdarza się zapomnieć. Oczywiście Ci wszyscy, którzy zatrudniają Panie sprzątający nie muszą się tym martwić.

W ofercie domów parterowych posiadamy budynki bardzo zróżnicowanej powierzchni użytkowej oraz układzie funkcjonalnym. Naszym absolutnym ulubieńcem jest dom w stylu „stodoła do mieszkania”- prosty, funkcjonalny, parterowy, ale jednak o wyższej wysokości pomieszczeń. Nowoczesna bryła i język zastosowanych środków stylistycznych z pewnością przypadnie do gustu naszym klientom. Elastyczne wnętrze pozwala na dopasowanie do każdej potrzeby i z łatwością stworzy wiele możliwości aranżacyjnych tego domu. Wymienione wyżej i inne zalety domów parterowych przekonały już nie jednego Polaka.
Nasze nowoczesne domy parterowe są projektowane w oparciu o nowoczesne technologie i materiały, często nawet nowatorskie podejście do konstrukcji i zastosowanie odważnych rozwiązań. Potrafimy zaprojektować dla Państwa nowoczesną parterową wille, która oczaruje Was, znajomych oraz sąsiadów. Nam nowoczesny bungalow kojarzy się też z otwartą przestrzenią we wnętrzu i większą integracją z ogrodem, dlatego wydzielamy ściankami tylko strefy intymne całość pozostawiając do swobodnej aranżacji właścicielom. Przeszklenia odgrywają w tym domu szczególną funkcję, ponieważ są a jakby ich nie było. Co pozwala się wręcz poczuć jak w ogrodzie.