Jeśli marzy Ci swój własny, przyjemny dom jednorodzinny koniecznie musisz skorzystać z naszego katalogu projektów typowych. Zajmujemy się projektowaniem od wielu lat i doskonale znamy ten fach. Jesteśmy fachowcami dlatego, doskonale potrafimy zaspokoić najbardziej wybredne gusta oraz zmieścić się w nawet bardzo ograniczony budżet.
Stworzyliśmy bardzo szeroki wachlarz projektów domów, wśród których znajdziecie Państwo zarówno małe domki letniskowe oraz domy do osiemdziesięciu metrów kwadratowych jak i okazałe wille z basenami. Zachęcamy do przygotowania sobie naszej wymarzonej koncepcji na kartce, bo w jak wiemy rysowanie potrafi zmodyfikować pewne oczekiwania, a klientom jest łatwiej zdecydować się na wybrany dom, jeśli wcześniej określą czego tak na prawdę poszukują.

Dokładamy wszelkich starań, by nasze domy były atrakcyjne a całościowa cena projektu mieściła w budżecie statystycznego Polaka. Wiadomo, że dom typowy musi być tańszy od domu indywidualnego. Oprócz ceny zakupionego u nas projektu typowego, należy liczyć się z wykonaniem adaptacji budynki i naniesieniem go na zagospodarowanie terenu. Szczególną uwagę poświęcamy funkcjonalności naszych domów i starannemu zaplanowaniu układu pomieszczeń. Dbamy również o to, by dom miał wszystkie niezbędne funkcje, ale był przede wszystkim ergonomiczny i łatwy w mieszkaniu. Małe domki, posiadają niezbędne minimum jakie jest potrzebne, przy maksymalnym ograniczeniu powierzchni traconej na zbędną komunikację.

Nasze domy są zwyczajnie ładne. Wysoka dbałość o detale przekłada się na wysoką jakość estetyczną proponowanych przez nas domów. Im wyższy standard domu, tym bardziej wykwintna stylistyka i wyszukana estetyka o funkcjach reprezentacyjnych.
Zdecydowana większość domów ma zaakcentowane na elewacji wejście, im dom bardziej okazały, tym bardziej reprezentacyjna jest strefa wejściowa. Drugą ważną strefą połączenia dom-zewnętrze, jest taras wyjściowy, który odgrywa szczególnie duże znaczenie dla ogrodu jako jego zapowiedź i przedpole. Stanowi też miejsce, gdzie najwięcej się spędza czasu, dlatego warto już dziś o nim pomyśleć.