Dla zwolenników nowoczesnej architektury przygotowaliśmy projekty domów parterowych zgodnych z obowiązującymi trendami. W tym pakiecie oferujemy państwu domy parterowe o zróżnicowanej powierzchni użytkowej od osiemdziesięciu do dwustu metrów kwadratowych powierzchni zależnie od oczekiwań i gustów. Są to zarówno mocno minimalistyczne domy jak i takie o mocno rozczłonkowanej bryle wzorowane na stylu współczesnych tuz architektury.
W zależności od wybranej opcji metrażowej mamy do wyboru proste domy o zabudowie „stodoły” z pomieszczeniami ustawionymi w szeregu z jednym głównym ciągiem komunikacji, domy skupione wokół centralnego pomieszczenia kuchni przy ograniczeniu do minimum komunikacji oraz mocno rozczłonkowane, o interesującej bryle, z małymi półdziedzińcami. Oczywiście wybór domu uzależniony powinien być od gabarytów i kształtu działki. Mocno rozczłonkowana bryła wymaga dużej i szerokiej działki, podczas gdy prosty budynek zmieści się z łatwością nawet na wąskiej działce.

Wyszukane motywy, starannie dobrany język stylistyczny, doprawione nowoczesną technologia domów inteligentnych to cechy wyróżniające nasze nowoczesne domy parterowe. Stwarzają komfortowe warunki do zamieszkania dla klientów o wysmakowanych i wyrobionych gustach. Wyposażone w nowoczesne technologie i wyroby budowlane. Duża ilość przeszkleń daje wrażenia mieszkania w ogrodzie oraz pozwala na zanik granicy między wnętrzem budynku a zewnętrzem. Duże tafle przeszkleń na specjalnych szynach, umożliwiają na rozsunięcie całej elewacji szklanej nie zostawiając żadnych widocznych ram ani podziałów. Do niektórych naszych nowoczesnych domów parterowych proponujemy modne okiennice wewnętrzne, zamiast standardowo używanych okiennic zewnętrznych. W paru projektach jednak można spotkać drewniane lub nierdzewne elementy zacieniające, których zadaniem oprócz częściowego zacieniania jest również podniesienie walorów estetycznych elewacji i nadanie jej dodatkowego smaczku i elegancji. Nasze nowoczesne domy parterowe cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród klientów.